eProto

Politechnika PoznańskaProjekt rozwijany w ramach pracy inżynierskiej do wersji 3.0, później kontynuacja rozwoju do wersji 3.5. System protokołów egzaminacyjnych i zaliczeniowych na uczelni rozwijany w latach 2011-2012.

W projekcie w wersji 3.0, jako cel podstawowy przyjęto przede wszystkim wzbogacenie funkcjonalności i poprawienie wszelkich niedogodności wykrytych podczas użytkowania dotychczasowego systemu. Kluczowymi zadaniami do zrealizowania były:

  • stworzenie webserwisu w systemie eProto, umożliwiającego pobieranie ocen poprzez moduł udostępniania ocen studentom;
  • rozsyłanie powiadomień pocztą elektroniczną do studentów, prowadzących zajęcia oraz administratorów;
  • obsługa studentów ITS (Indywidualny Tok Studiów) w systemie;
  • stworzenie archiwum protokołów, a także generowanie raportów i statystyk dotyczących wypełnienia protokołów przez prowadzących;
  • obsługa egzaminów komisyjnych;
  • kontrola szablonów mailowych;
  • wydruk kart studentów i innych raportów.

Zatem celem stawianym aplikacji była pełna kontrola nad bazą protokołów, funkcjonalność odzwierciedlająca rzeczywisty przepływ danych pomiędzy prowadzącym, a administracją, a także stabilność pracy i dostęp do danych historycznych.

 

KIC InnoEnergy – Management Panel

KIC InnoEnergyWspółpraca przy tworzeniu platformy zarządzania KIC InnoEnergy. System oparty na GWT MVP. Stworzenie od podstaw projektu. Przygotowanie systemu i rozwój (2012).

Dodatkowymi wymaganiami pozafunkcjonalnymi, z którymi przyszło się zmierzyć to połączenie z bazą przez RequestFactory. Funkcjonalność ukierunkowana była kompletna obsługę partnerów w systemie.

 

SafeRoad – driver safety system

Aplikacja mobilna wspomagająca bezpieczeństwo kierowcy. Praca skupiała się wyłącznie na kompletnym zarządzaniu projektem (2011-2012).

 

Weprintyourwall

WeprintyourwallSklep dedykowany do sprzedaży fototapet, brył liter i kombinacji obu powyższych na rynek hiszpański oraz francuski (2012-2013). Specyficzne wymagania, specyficzne zastosowanie.

Architektura aplikacji składająca się z mechanizmu wtyczek. Wykorzystano w dużej mierze HTML5, skupiając się na kanwie, rysunku, manipulacji obrazami.

 

 

ITProjectPlace

itpp-logoMiędzynarodowa, zaawansowana platforma, kojarząca zleceniodawców i wykonawców projektów informatycznych oraz wspierająca procesy związane z nawiązywaniem, realizacją i koordynacją współpracy w ramach branży IT.

Rozwijana od 2012 roku do września 2014.

 

 KosztWydruku.pl

logo-normal

Głównym celem projektu jest udostępnienie portalu dzięki, któremu można będzie kontrolować pracę oraz wielkość generowanego wolumenu i kosztów sieciowych urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych. Portal skierowany będzie dla firm i instytucji, które posiadają własny park maszynowy, a także dla firm świadczących usługi serwisowe i naprawcze dla tychże klientów. Poprzez portal firma serwisowa będzie mogła nadzorować pracę własnych urządzeń funkcjonujących w środowiskach wydruków klienta końcowego.

Zaangażowanie w projekt 04.2014 – 05.2015. W miesiącach maj-czerwiec 2015 stworzyłem aplikację mobilną na systemy Android i iOS z wykorzystaniem biblioteki Apache Cordova.

 

RenderBuzz.com

logoŁatwa w użyciu usługa renderingu, dostępna 24/7. Kluczem jest szybkość i łatwość użycia. By zapewnić wysoką jakość usługi wspieramy najpopularniejsze środowiska 3D takie jak 3Ds Max (Vray, Corona, MentalRay), Maya (Vray, MentalRay), Cinema 4D (renderer natywny, Corona) wraz z najpopularniejszymi wtyczkami. Wystarczy utworzyć konto, zalogować się, i przesłać scenę przez eksporter dedykowany dla Twojej aplikacji 3D. Przesłana scena 3D jest automatycznie weryfikowana, a postęp renderingu można obserwować na własnym profilu lub poprzez aplikację mobilną na własnym telefonie/tablecie.
Podczas realizacji projektu zostaliśmy zmuszeni zintegrować część sprzętową z aplikacją webową, tę z kolei z mobilną. Wyzwanie, ale to tygryski lubią najbardziej 🙂

Projekt powstawał w okresie 10.2014 – 07.2015. W okresie 07.2015 – 08.2015 współtworzyłem aplikację mobilną RenderBuzz.

 


 

Aktualne portfolio znajduje się na profilu LinkedIn.

 

Portfolio pełni jedynie funkcję informującą. Dane tutaj zawarte nie mogą być podstawą roszczeń.